Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ciki lenne mar a második...

Ciki lenne mar a második félévet passziváltatni?

Figyelt kérdés

Nagyon koran mentem suliba,egyetemre elsőre felvettek úgyhogy kb en vagyok a legfiatalabb a szakon,épphogy 18 éves. Az utolsó év elég kemény hajtas volt es most már itt is az van,alig van motivacióm és eretlennek erzem magam ehhez. De kibukni sem szeretnek..

Valamint frusztral hogy en kolyokkepű,sportosan vékony,gyerekes kinezetű vagyok,a fiú szaktarsaim szinte mar mind ferfiak. Én elveszek köztük,a lanyokat nem erdeklem.

Alig van időm nyelvet tanulni es edzeni ezek mellett.


Ha passzivaltatnek akkor edzenek,nyelvet tanulnek,jogsit csinalnek,kicsit talán érnék agyilag is.

Szerintetek passzivaltassak vagy ne?

18/F


2014. okt. 7. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki, ez már a felnőttek játszótere, azt csinálsz, ami neked jó (nyilván értelmes keretekközött). Ha úgy érzed neked erre van szükséged csináld.


Milyen képzésre jársz amúgy, hogy csak idősek járnak oda?

2014. okt. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Itt gyakorin nem tudom mi megy, Eddig azt olvastam, hogy mennyire ciki, 20-21-21 stb éves korban elkezdeni az egyetemet, nem késő-e ? Erre valakinek az lenne ciki, hogy túl korán? fene se érti mi bajotok :D
2014. okt. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!