Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi kollégista vagyok,...

Egyetemi kollégista vagyok, nem szoktam használni a hűtőt, de tegnap este beraktam egy süteményt a hűtőbe és ma estére már nincs meg, szerintetek kérjem számon a szobatársaimon vagy nem ér annyit az egész?

Figyelt kérdés
2014. okt. 7. 18:28
 1/4 anonim válasza:

Felesleges. Akinek volt pofája ahhoz h elvegye más kajáját, nem lesz ahhoz, h bevallja. És ha be is vallaná, mit érsz vele? nem fogod visszakapni a sütit.

Törekedj arra, h ne kelljen semmit a hûtõbe pakolnod!

2014. okt. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olcsó bolti, szóval ha akarná megtudná venni.
2014. okt. 7. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen érdemes megbeszélni vele. Nehogy már ne lehessen betenni nyugodt szívvel semmit a hűtőbe.

Nem otthon van, enni akar vegyen magának, ez kollégium, nem kommuna óriási különbség.Ha megkérdezi, hogy ehet-e belőle vagy megkínálod oké, de egyébként ez pofátlanság.

Te megeszed a cuccait a hűtőből? Ha a kérdésre a válaszod nem, akkor itt be is zárult a kör.

Nagyon sokan nem tartják a kolikban tiszteletben a másik tulajdonát. Le kell tisztázni, hogy a tiedet viszont elvárod, hogy tiszteletben tartsa...most őszintén mi lesz a következő? Nem volt kedvem mosni, kivettem tőled egy alsónacit. Ne már!

2014. okt. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Négy fő közül volt valamelyik, tehát hatan osztozkodunk egy hűtőn, csak most az egyik srác nincs ott.
2014. okt. 7. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!