Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (lent) Egész este...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (lent) Egész este sírok ; (

Figyelt kérdés

Én 14 éves lány vagyok, a fiú pedig 17 éves. Nyár elején ismerkedtünk meg egy strandon. Másnak rám itt Facebookon és Taliztunk. Ő hívott sétálni. Aztán próbálkozott még hogy Talizzunk de én mindig vissza utasítottam. Akkor megadta a számát is hogy hívhatom. Csak sajnos anya lebeszelt róla és én rá hallgattam

Ez volt nyár elején.. Most rá írtam Facebookon nincs barátnője. De én kezdeményeztem jobban a beszélgetést. Ő már nem nagyon foglalkozott velem

De én nekem nagyon tetszik azóta sem tudtam elfelejteni :( mit tegyek hogy újra akarjon beszélni velem, hogy sétálni hívjon? Ma el köszönesképp ezt írtam neki "megyek futni, örülök hogy beszéltünk. Erre ő annyit írt hogy "menny csak. Szia :) " :( rá írják még egyszer vagy mi legyen? Csak nem ciki hogy én kezdeményezek? Nem akarom hogy a haverjai rajtam rohogjenek. ;( segítség! Olyan szomorú vagyok.



2014. szept. 15. 20:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Meg mondta hogy azért adta meg a számát hogy hívjam ha akarok vele talizni de én nem foglalkoztam vele. (ma mondta fb n)
2014. szept. 15. 20:20
 2/8 anonim ***** válasza:

Idővel kihevered.

A fiú meg már más lányt hódít.

2014. szept. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ismerkedjünk? ^^
2014. szept. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 SunCityMyHome válasza:
100%

Ha a srác azt írta: "menny csak" akkor ne foglalkozz vele.

Ha helyesen írni sem tud akkor az rossz előjel.

Futás közben lehet ismerkedni nagyon.

2014. szept. 17. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Írd ezt neki:

"Szia!

Ne haragudj a történtekért...

Nem akartalak megbántani.

Tudod, az a helyzet, hogy nagyon szimpatikus vagy, és az is voltál, csak féltem...

Mi lenne ha újrakezdenénk az egészet?"

2014. szept. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De már nem aktuális a kérdés.
2014. szept. 17. 20:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után furcsa lehet a kérdés, de hogyhogy nem volt aktuális két nappal később?
2016. jan. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most mi a helyzet 5 évvel később?
2019. okt. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!