Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Borzasztóan...

Mit tegyek? Borzasztóan stresszelek a tanulástól, pedig még csak nyolcadikos vagyok.

Figyelt kérdés
Eddig mindig kitűnő tanuló voltam, de idén valahogy úgy érzem, hogy semmi sem megy. Kaptam egy pár rossz jegyet, és valahogy úgy érzem, még csak a jeles sem lesz meg félévkor. Egész nap tanulok, és mégis butának érzem magam, folyamatosan idegeskedek, nincs semmi szabadidőm a tanulás miatt, és egész nap stresszelek a dogák miatt...mit tegyek?

2014. okt. 7. 19:48
 1/1 anonim válasza:

Szia! :)

Elöszőr is ne stresszelj! Probálj ellazulni. Tudom nehéz de probáld meg :) ne tanulj egész nap, kapcsolodj ki, találkozz a barátaiddal, csinálj olyat amit szeretsz és ellazit.

Bizonyára azért érzel úgy, hogy nem sikerül semmi, mert tulságosan izgulsz a tovább tanulással kapcsolatban, meg azért gondolom a környezetedben lévők is azt hangoztatják egyfolytába, hogy tanulj mert nem vesznek fel sehova. Igaz, hogy tanulnod kell, de ne egész nap, hiszen a nap végére teljesen elfárad az agyad és ha nem sikerül megjegyezned, ingerlékeny leszel. Probáld azt, hogy hazaérsz pihensz egy órát, s utána kezdesz el tanulni, ellegendő rá kb 2 óra. A nap további részét meg azzal töltöd amivel akarod :) és ha nem értesz vlmit akkor nyugodtan kérdezz meg valakit, családtagot/tanárt. :) sok sikert a tovább tanuláshoz ^^

2014. okt. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!