Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyolcadikos töri vizsga, így?

Nyolcadikos töri vizsga, így?

Figyelt kérdés
26 tételünk van és csak kettőt tud mindenki az osztályból, ráadásul az egyik mindenkinek ugyanaz (Jézus élete) akkor mi lesz velünk a vizsgán? Megtudnánk győzni a tanárt? A tételek egy részét még nem is vettük és holnap vizsga. Nem rég osztották ki a tételeket is és nem vettük át közösen.

2014. máj. 8. 17:13
 1/2 anonim válasza:
Sajnos lekéstem arról, hogy erre válaszoljak. Mondd már el légyszi, hogy hogy ment!
2014. máj. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hú, hát nagyon durva volt. Csak páran mentek át, és én nem voltam köztük. Egész éjjel tanultam és mégis olyat húztam, hogy kész, végem volt. De elvileg lesz valami reklamáció a töritanárnál, mert mint kiderült a többi tanár se tudta, hogy emnnyire késve adta ki a tételeket, így lehet, hogy újravizsgázhatunk valamikor nyáron. Szóval ez valamilyen szinten szerencse, de mégis tök szívás, hogy a tanár hülyesége miatt mehetek be nyáron vizsgázni. Na de ez az én formám.
2014. máj. 19. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!