Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyolcadikos vagyok lány, és...

Bomber831 kérdése:

Nyolcadikos vagyok lány, és egyszerűen nincs kedvem tanulni, írtó nehéz nekiálnom mit csináljak? Hogyan motiváljam magam a tanulásra?

Figyelt kérdés
Tanulás
2014. okt. 7. 20:09
 1/3 anonim válasza:
nyugi nekem 10.esen sincs :)
2014. okt. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. lépés: Szerezz egy ilyet, tedd ki a polcodra. [link]


2. lépés: Ha nincs kedved tanulni, csak nézz rá, és rögtön rádöbbensz majd, hogy ha nem akarod így végezni, akkor jobb lenne nekifeküdni a tanulásnak.

2014. okt. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
58%
Ha nyolcadikos vagy akkor továbbtanulás előtt állsz. Én a helyedben nézegetném a középiskolákat a neten, célokat állítanék magam elé. Ha tetszik egy suli, és úgy vagy vele, hogy "ide be kell kerülnöm", akkor már máris megvan a motiváció,sokkal könnyebben megy majd a tanulás.:)
2014. okt. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!