Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 4,9-es évvégi átlaggal kecskem...

4,9-es évvégi átlaggal kecskeméti Áfeosz vagy Katona?! nyolcadikos felvételi előtt álló lány

Figyelt kérdés
2013. okt. 13. 13:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Jut eszembe! Katonában alap, ÁFEOSZBAN kéttannyelvű marketing érdekel.
2013. okt. 13. 13:32
 2/8 anonim ***** válasza:

Sokan azt fogják mondani, hogy Katona, de én jobban "körbebombáznám" ezt a dolgot.

Valamiért csak az Áfeoszt választottad másik lehetőségnek, nem mondjuk a Bólyait vagy a Refit vagy bármelyik gimit. Miért? Gazdasági/marketing téren akarsz elhelyezkedni? Mert akkor abszolút ott a helyed az Áfeoszban.

Ha valamiért ezt választottad, akkor csak effelől érdeklődsz, nem? Érettségit ugyanúgy ad, és az a sok felesleges töltelék tudás, amit gimiben kapsz, kevesebb hasznodra válik, mint az, hogy van egy erős alapod gazdasági/marketing téren. Okos lány lehetsz, ha 4,9 es az átlagod.

2013. okt. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj be mindkettőbe "nyílt napra" és nézz körül
2013. okt. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves első!:-) Az áfeosz iskola egy pályaválasztási kiállításon tetszett meg, ahol megismerkedhettem rendesen a sulival. A katonát eddig is nézegettem nagyon régen... És eredetileg biológiára mennék csak... olyan tanárom volt három évig amit pótolni fél év alatt húzos. De megpróbálom, de nincs sok esély. Eredetileg pszichológus akartam lenni. De utána néztem a marketingnek és eltudnám képzelni magam ill., a kéttannyelv. Imádom az angolt.És egy szakközépet mindenképp jelölnék. Nálam a sorrend a kérdéses. Jelenleg. Háát köszönöm!Igyekszem...
2013. okt. 14. 17:52
 5/8 anonim válasza:
Szia/Sziasztok! :) Egy Áfeoszos diák vagyok..:)Tudom hogy már egy kicsit megkésve írok,de remélem hogy végül minket választottál,ezért most néhány tudnivaló: Először is,ne féljetek,egyáltalán nem kell belehalni itt semmibe :) Gondolom,hallottatok a sulinkról jókat és rosszakat is egyaránt,de ettől ne rettenjetek el,hisz ez mindenhol így van! :) Mivel nem állami hanem szövetkezeti iskola vagyunk,ezért ennek vannak hátrányai de előnyei is,de ezt is meg lehet szokni..:) A tanárok nagyon jó fejek,közvetlenek,tanulmányi és személyes problémáiddal is fordulhatsz hozzájuk. És ha az általánosból biztos alapokat hoztál akkor egyáltalán nem kell megszakadni a tanulástól :)De persze, ezzel nem azt akartam mondani hogy egyáltalán nem kell tanulni...Ha figyelsz órán és érted a dolgokat akkor könnyen fogod venni az akadályokat ennyi az egész! :)) Ha ezen kívül még felmerül bármi kérdésetek,írjatok nyugodtan! :)
2014. jún. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
12. Évfolyamot végeztem és idén igazoltam át az Áfeosz német kéttannyelvű szakarol egy másik iskolába. Bárcsak hamarabb megtett em volna. Az ellenségemnek sem kívánnam. Tavaly, tavalyelőtt elment az összes jó tanár, a legtöbb értelmes diák is lelépett, kadaba legtöbben, mert az ugye hasonló beállítottságú iskola. Nem tudom ismerős-e az érzés amikor görcsben van a gyomrod egész órán .%.. Addig felelteti néhány tanár a legokosabb diákokat is amíg nem tudnak nem válaszolni. Egy kérdést nem tud =egyes. Ilyen körülmények között nem lehet rendesen felkészülni az érettségire . Későn válaszoltam de remelem te is belátod az igazam időben. Ha nem hiszed el akkor kérdezz meg tíz felsobbévest hogy elégedett e az iskolaval. 10 nemnel fog válaszolni.
2014. jún. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kedves 6os!!! Nem tudom hogy igazából mi ugyanarról az Áfeoszról beszélünk!? Látszik hogy leléptél.Most is nagyon jó tanárok vannak,és értelmes diákok...És vajon miért görcsöltél órán? Biztos nem azért mert teljesen felkészülve ültél ott..Mert igen,ha úgy mész oda hogy jajj csak te ne felelj mert nem tanultál,akkor biztos görcsölni fogsz..Meg hogy a legjobb tanulót is addig nyösztetik ameddig nem tudnak neki egyest adni?! Büszkén mondhatom hogy a legjobbak között vagyok és ez teljes mértékben hamis állítás volt részedről. Nevetséges vagy komolyan.. Inkább írtad volna hogy csak olyanok menjenek oda akiknek meg van az a képességük amivel ezt az iskolát végig tudják vinni..Mert biztos vagyok benne hogy te is csak azért mentél el tőlünk,mert tudtad hogy itt akkora a követelmény hogy nem tudtál volna leérettségizni..Nem akartalak megbántani,de ezt le kellett írnom.További szép napot!
2014. júl. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bolyais leszek vegul
2014. aug. 16. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!