Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon kéne a kémia, de...

Nagyon kéne a kémia, de egyszerűen nem megy! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Állatorvos szeretnék lenni, nagyon érdekel a téma, a biosz is megy, hiszen figyelek is rá. Viszont a kémiával nagyon kilátástalannak érzem a helyzetet. Nem fogom fel, nem érdekel, és a tetejébe a világ legrosszabb kémiatanára 'tanít'. Legalábbis próbál. Nagyon kétségbe vagyok esve, nem tudom, mihez kezdjek.

A fizika sem az erősségem, de ezerszer több kedvet érzek hozzá, ráadásul, ha van egy kis időm rá, jól is mehet. Úgy értem, meg tudom csinálni, csak nem tudom egyből kisujjból kirázni, mint néhány agy az osztályból.

Mihez kezdjek?



2014. okt. 8. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy szimpatikus magántanárt.
2014. okt. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érdekel a kémia, hogyan akarod megérteni a sejtek, szervek és gyógyszerek működését? Kb. ezek adják az orvostudomány felét...

Ha tényleg nem érdekel válassz más pályát.


Ha mégis érdekelne egy jó magántanár biztos meghozza a kedvedet.

2014. okt. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig állatorvosira kötelező az emelt kémia, és az egyetemen is kelleni fog majd. Az nem baj ha nem tudod kisujjból kirázni, nem mehet mindenkinek egyformán. Szerintem is keress egy jó magántanárt és szánd rá az időt.
2014. okt. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!