Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit kaphatok azért, ha letöltö...

Mit kaphatok azért, ha letöltöm netről a témazárókat?

Figyelt kérdés

Jelenleg általánosba járok, nyolcadikos vagyok.

Föciből és bioszból elég szarul álltam, többször próbáltam puskázni kevesebb-több sikerrel. Észrevettem, hogy a tanár mindig központi dolgozatokat irat, amik a könyvünkhöz vannak ugye.

Gondoltam teszek egy próbát, hátha fent vannak ezek a dolgozatok neten. Megtaláltam őket.


Azóta minden tz előtti napon letöltöm őket, kitöltöm könyv segítségével és megtanulom. Ezeket a feladatlapokat elküldöm néhány barátomnak is.


Felmerült bennem, hogy mi lenn ha egyikük beköpne? (bár nem hinném hogy ilyenre képesek). Vagy valahogy lebuknánk?


Akkor én mit kapnék ezért? És ők?


Várom a válaszokat, köszi előre is :)



2014. okt. 12. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kapnátok semmi tárgyilagosat, csak egy etikai fejmosást. Legközelebb meg biztos nem abból fogja összeállítani a tz-t.

Mindenesetre, ha nekem ilyen lehetőségem lett volna, én is gondolkozás nélkül kihasználtam volna.

2014. okt. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nem kell az orrára kötnöd senkinek se, hogy netről megveszed a felmérő feladatlapokat. biosz, föci, kémia, fizika, azok megrendelhetőek.
2014. okt. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
5-öst :D De okosan kell csinálni, ne írj hibátlant, ha nem vagy olyan jó tanuló. Én is így csináltam még nagyon nagyon régen és így sosem buktam le, bár én ezért direkt nem is küldtem el senkinek, mert úgysem tartották volna be, inkább segítettem nekik tz közbe súgtam vagy vmi, de nem küldtem el nekik
2014. okt. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.


Ha én tanár lennék, biztosan nem központit iratnék, mindig sajátot állítanék össze, meddig tart?

Szerintem még élvezném is, direkt nehezeket kérdeznék.

2014. okt. 12. 19:21
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem veszem meg őket, csak letöltöm a szkennelt változatokat.

Csak a legjobb barátaimnak küldöm el, az ilyen stréber puncsgépeknek nyilván nem.

2014. okt. 12. 19:22
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha azokat a kérdéseket megtanultad és a rájuk adott választ és a tanár szerint is ez elég ahhoz, hogy a felmérje a tudásodat, akkor nyert ügyed van.


Az oktatási rendszerben sokszor nem a valódi tudást, hanem a vizsgára való felkészültséget nézik. Ha te képes vagy úgy felkészülni a vizsgára, hogy azzal átmenj, akkor később is meg fogod tudni ezt csinálni. Azaz majd megszerzed a tudást, és használod :)

2014. okt. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

DE el ne mondd senkinek a suliban! Mert magaddal cseszel ki! :)

Ha kérdezik, hogy mitől vagy ilyen jó, mondd, hogy sokat forgattad a könyvet.

2014. okt. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Valaki felrakna a temazaro kerdeseket?

Koszonom!

Egyebkent sztem nem kapnal semmit, barhonnan meg tudod szerezni, csak nekem nincs meg, felrakod?

2014. nov. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Havranek Lili válasza:
Valaki nekem elkúldené a Mozaik kiadós földrajz 8.osztályos témazárót?
2014. dec. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hol találtad meg???
2014. dec. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!