Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kaphatok-e ösztöndíjat arra,...

Peston kérdése:

Kaphatok-e ösztöndíjat arra, ha egy szülő nevel?

Figyelt kérdés

Olvastam a pályazatokat, ösztöndíj-igénylési lehetőségeket, de azok közt nem találtam semmit, ami erre utal. De biztos ami biztos szeretném megérdeklődni, hogy van-e esetleg arra támogatás, ha csak édesanyám nevel, és ha igen, melyik pályázat ez, hol tudok róla bővebb tájékoztatást olvasni?


Ha ez számít valamit: az ELTE-re vettek fel osztatlan tanárira.



2014. júl. 31. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ miért. Ha elváltak a szüleid akkor nem igazán, bár a szociális ösztöndíj igénylőlapján asszem fel lehet tüntetni, meg amúgy is látni fogják mert kb még arról is kérnek igazolást hogy a macskád veletek lakik. De ez pontrendszer alapján működik. Ha félárva vagy, akkor biztosan kapsz szociális támogatást.
2014. júl. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te nem az ösztöndíjra gondolsz hanem a szociális támogatásra.

Nem számít melyik egyetem, illetve annyiban hogy mindenütt más a pályázati rendszer de csak egy picit.

Nem számít hogy egyedül nevel anyukád, az egy főre eső jövedelem mindenütt lényeges tényező, de olvasd el saját magad.

[link]

2014. júl. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm az információt, segítséget!
2014. júl. 31. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!