Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megteheti-e a tanár? (további...

Megteheti-e a tanár? (további információk lent)

Figyelt kérdés

11. osztályba járok ! Csütörtökön megzúzódott a kezem,ezért az orvos ki írt 3 napra (mivel most szombaton is lett volna tanítás).Ezért a pénteki irodalom témazáró dolgozaton nem vettem részt,és mint kiderült rajtam kívül még négyen nem voltak iskolába . A tanár meg íratta a témazárót a maradék 13 tanulóval,majd annak a 13 tanulónak azt mondta,hogy : " üzenem a többieknek,hogy amint vissza érnek meg írják a dolgozatot ,de nekik nehezíteni fogok"

Csak egy kérdésem lenne : Ezt megteheti egy tanár ?

(NORMÁLIS VÁLASZOKAT VÁROK, előre is köszönöm!)



#tanár #témazáró #nehezíteni
2014. okt. 19. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Ha megteheti, ha nem, nem tudsz vele mit csinálni.


Egyébként megteheti, hogy nehezíti, persze. Amíg nem olyat kérdez, amit nem vettetek. Akár aznap is írathatta volna a nehezebbet.

Ha odamész, és mondod, hogy te tényleg beteg voltál, akkor lehet elnézőbb lesz. Vagy elfelejti.

2014. okt. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos pont nem velem lesz elnéző ! Ugyanis engem utál ! Hogy miért ?! Fogalmam sincs .Pedig soha nem szóltam be neki,mindig udvarias voltam/vagyok vele ! De hát ez van ! Csak szerintem ,ez elég gáz,hogy ilyet csinál !
2014. okt. 19. 22:48
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha gáz, ha nem, ha tanulsz, akkor hiába nehezebb.
2014. okt. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Más tantárgyból oké, de azért a matek sok esetben tényleg nem olyan, ami tanulás kérdése...olyan, mint a tesi..ha nincs érzéked hozzá, akkor tanulhatod egy órán keresztül is, akkor se fog menni.
2014. okt. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De a kérdés nem matekról szól, hanem irodalomról. Az meg teljesen tanulható.
2014. okt. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Andizsuzsi ***** válasza:
51%
Meg, hiszen nektek jóval hosszabb időtök volt felkészülni.
2014. okt. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért ne tehetné meg? Simán. Ő állítja össze a dolgozatokat, tzket, innentől neki teljesen szabad keze van, amíg olyat kérdez, amit elmondott, vagy benne volt az ajánlott irodalmakban, vagy utalt rá, hogy nem mondja el, de itt meg ott nézzetek utána.

Van igazolásod, de azzal az osztályfőnököd felé tartozol, nem a magyar tanárod felé.


Majd amikor egyetemen olyat kérdeznek, amit nem mondtak el, nem utaltak rá, akkor is verni fogod az asztalt? Max ott a tanár képen röhög, és nem fogod elvégezni ott az egyetemet.


A tanárnak szíve joga, hogy mennyire keményen tanít, értékel, kér számon, vagy akár osztályoz.

2014. okt. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!