Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor kapom meg/érvényesítik...

Mikor kapom meg/érvényesítik a diákom (ELTE)?

Figyelt kérdés
Az őszi félévben passzív volt a jogviszonoym, most beiratkoztam a tavaszira, de új diákot is kell csináltatnom, mert megváltozott a nevem. Így mikor kapom meg az újat és egyátalán adnak ideiglenest vagy majd csak a szorgalmi időszak első napjától?
2010. jan. 24. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj be a Quaestura-ba, ott lehet igényelni, gondolom adnak ideigleneset is.
2010. jan. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ha a héten bemegyek adnka úgy ideiglenest, hogy a 2009/2010 2. félévre érvényes matrica van rajta?
2010. jan. 24. 20:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Pont a héten hívtuk fel a Quaestura-t, mert ugyan én az őszi félévben is aktív voltam, de mivel az elkészült diákigazolványom hibás volt, így újat kellett csináltatni, és engem is érdekelt, hogy régi vagy új matricát kapok-e majd rá. Az új igazolvány a héten érkezett meg úgy, hogy novemberben igényeltem. Na mindegy, a telefonban azt mondták, hogy február eleje-közepe táján érkeznek meg a következő félévi matricák, így szerintem még csak előző féléves matricájuk van. (De érdemes őket felhívni, hogy ilyenkor érdemes-e már bemenni.)

Ha majd mész diákigazolványt igényelni, feltétlenül két igazolványképet vigyél, mert csak úgy kapsz ideigleneset!

2010. jan. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
na akkor tuti nem adnak, mert ha előző félévi matria van csak én meg akkor passzív voltam, akkor nem jár, akkor felesleges utam lenne csak oda, de kösz hogy említed a képet, na azt mindig elfelejtem, aztán kulloghatok az astoriához a dobozba :-)
2010. jan. 25. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!