Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet-e belőlem még rendőr?

Lehet-e belőlem még rendőr?

Figyelt kérdés
17 éves fiatal ember vagyok. 11. osztályt kezdtem meg informatika szakon. Mind utólag kiderült nagyon nem az én világom. Még csak most kezdődött a tanév de már egyesem van programozásból, többi tantárgyból 4,5 vagyok kivétel matekból abból 3-as. iskolát szeretnék váltani mindenképpen mert érzem ezen az informatikai vonalon nem jutnák el érettségiig. Közlekedés szakra mennék át legszívesebben , viszont nem tudom, hogy onnét lenne-e esélyem tovább menni rendőrnek mert mind a két térdem kifordult focizás közben, valamint arra vagyok még kíváncsi, hogy a közlekedés szakról merre mehetnék még tovább. Aki jártas ebben az legyen szíves írni, a válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm !

2014. okt. 23. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs korlátozva hogy egy adott szakközép adott szakirányáról merre tanulhatsz tovább.

Szóval bármilyen egyetemi szakra vagy okj képzésre mehetsz tovább. Ugyanolyan értékű érettségit kapsz mint a gimnazisták.

-Szóval közlekedés szakról is mehetsz rendőrnek. Az hogy kifordult a térded nem akadály, max akkor ha maradandó sérülést szenvedtél, és nem tudod teljesíteni a fizikai követelményeket felvételin.-

2014. okt. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Időben vagy, régebben 33 éves korig vettek fel. Nem tudom azóta módosították-e ezt.


Kemény fizikai/pszichikai felvételi van. 3 m futás, ingafutás ( 30 m oda-vissza, gyors fordulóval), stb. Ha ezt nem bírja a lábad, akkor reménytelen. ha igen, akkor kezdj el edzeni rá. A szintek fent vannak a neten.

2014. okt. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3 km futás
2014. okt. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az 2000 m futás, az inga pedig 4x10 m
2014. okt. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kukanudlidú válasza:
Persze! Lehetsz még rendőr. A szakközép nem határozza meg az egész életed! Csak azt ajánlom, hogy fejezd be a 12-ig legalább, mert ez csak egy + (plusz) lenne. Ha fősulira még marad erőd, és lesz is hely ahova majd felvegyenek, garantált a siker.Csak onnan tudom, hogy apukám is rendőr. :)
2014. nov. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!