Lehet belőlem rendőr?

Figyelt kérdés
Az van, hogy a 7.-es és a 8.-os bizonyítványom is elég rossz lett.. A másik, a 9. évemet vendéglátóiparin ismételem. És a központi írásbelin azt hiszem 49 pontom lett. Lehetek én így valaha rendőr? Nagyon szeretném tudni, mert ez minden álmom!

2014. júl. 21. 12:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

a rendészeti szakközépben a 2 éves képzésre nincs szükség jó bizonyitványra csak egy érettségire.

Tehát igen.

2014. júl. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Persze, az általános iskolai bizi nem számít, meg az sem számít, hogy a középsuliban ismételtél. Majd 11-ikben, 12-ikben kell teljesíteni, jó eredményt kell produkálni az alkalmasságin és fontos, hogy rendben legyen az erkölcsi bizonyítványod.
2014. júl. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Rendészetin én csak 3 éves képzést láttam. No de ez már nem fontos. A kérdésem még az, hogy ööööhm.. Most épp 16 éves leszek és 163 cm.. Ha nem növök már, akkor is van esélyem?
2014. júl. 21. 13:08
 4/14 anonim ***** válasza:

van, viszont a 3 éves képzés az NKE-RTK ami egyetemi képzés.

Tehát oda viszont marhajól kellene tanulnod.

2014. júl. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Értem. Tehát ha most szerzek érettségit. Akkor tudok jelentkezni egy ilyen suliba? Én akkor ott kell nagyon tanulnom? Ismétlem a központi írásbelim 49 pontos volt.
2014. júl. 21. 13:16
 6/14 anonim ***** válasza:

Akkor tisztázzuk:


NKE-RTK = Egyetemi képzés = oda kb szin 5ös tanulónak kell lenned az utolsó 2 évben, és az érettséginek is jól kell sikerülnie. 400feletti a ponthatár. Tehét ahhoz NAGYON jó tanulónak kell lenned.

Ez tiszt képzés


Rendészeti szakközép = 2 éves képzés = ehhez nem kell jó tanulónak lenned, és rendőrjárőr leszel.

2014. júl. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ismerek olyant, aki 8.-ból ment erre a rendészetire, oda hogyan lehet bekerülni?
2014. júl. 21. 13:20
 8/14 anonim ***** válasza:
A központi írásbeli tök nem érdekel senkit, ha az érettségid jól sikerül. De érettségit most még nem tehetsz, csak a középsuli végén.
2014. júl. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tehát ha most a szakközépben ahol vagyok, nagyon jól tanulok és az érettségim is nagyon jó lesz. Akkor mehetek arra az egyetemire?
2014. júl. 21. 13:22
 10/14 anonim ***** válasza:
2014. júl. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!