Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ismeri valaki mélyrehatóbban...

Ismeri valaki mélyrehatóbban a pedagógus életpálya modellt?

Figyelt kérdés
Van egy kérdés, amire sajnos senki sem tudott eddig választ adni, még a Klebelsberg Intézményfenntartó Központ sem, pedig a dolog nem bonyolult, tehát a fejetlenség ezek szerint nagy. Várom még az Oktatási Hivatal email válaszát, de az idő fogy, az információra pedig szükségem van.

2014. okt. 26. 03:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt még a KIK sem tudja. Parasztvakítás az egész.
2014. okt. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudom hogy kicsit off leszek, de nincs kőbe vésve semmi, butaság lenne egy most aktuális törvényre/rendeletre építeni az elkövetkezendő évtizedeid. Semmi garancia nincs rá, hogy négy év múla, vagy akár jövőre nem változtatják meg az egészet.
2014. okt. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem akarom én az életemet erre építeni, és még jónak sem tartom, de 1,5 évet dolgoztam, majd fél év kihagyás, és megint dolgozom. 1 éve dolgoztam, mikor behozták ezt.

Most senki sem tudja megmondani, hogy fél, egy, vagy másfél év ment el a gyakornoki időből. Ez csak a portfólió elkészítése, és a fizetésemelés miatt érdekes.

2014. okt. 26. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!