Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi ez a Bursa Hungarica...

Mi ez a Bursa Hungarica ösztöndíj?

Figyelt kérdés
Van benne valami átverés, vagy teljesen megbízható? Azt hallottam, hogy fel kell tüntetni ha kapok tanulmányi ösztöndíjat, de ezt az oldalon nem írják. Ha kapok szociális és tanulmányi ösztöndíjat is a sulitól, akkor már nem kaphatok bursát?
2014. okt. 26. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:

A bursát a városod önkormányzata adja olyanoknak, akik rászorulnak; azért kell feltüntetni, hogy mennyit és honnan kapsz, mert ha máshonnan kapsz eleget, akkor olyannak adják, akik jobban rászorulnak. Általában 3-4 ezer forintot adnak havonta, és ugyanennyit az egyetem, illetve "megyei szinten" is megszavazhatnak még pár ezret. Szóval havonta úgy 10.000-et lehet kapni (nálam smucig volt a megye, az önkormányzat csak 3.000-et adott, így 6.000-et kaptam havonta).


Nem biztos, hogy időben megkapod. Már majdnem vége volt a félévnek, mire elküldték (egy összegben).


Arra viszont kíváncsi lennék, hogy miből gondolod, hogy átverés.

2014. okt. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Csak abból, hogy a város nem áll olyan jól anyagilag, azért csodálkozom, hogy mégis támogatja a hallgatókat. De akkor gondolom pályázatokból szedi a pénzt.

Köszönöm szépen a választ, azért megpróbálkozom vele.:)

2014. okt. 28. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!