Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bursa Hungaricások, mennyit...

Bursa Hungaricások, mennyit kaptok havonta átlagosan?

Figyelt kérdés

Még sose igényeltem ezt az ösztöndíjat.

Apám rákos és rokkantnyugdíjat kap, anyám most épp munkahelyváltás közben van, gondoltam, megpróbálom.

Mivel elég sok utánajárás és papír kell az igényléshez, potom összegért nem fogom ugráltatni a családomat.

Ha van rá sansz, hogy legalább 10e Ft-ot kapjak havonta, akkor viszont intézkedem.

Köszi a válaszokat! :)



2014. okt. 25. 17:45
 1/1 anonim válasza:
Szia. Nálam úgy van, hogy Édesanyám rokkantnyugdíjas és egyedül nevel kettőnket, testvérem tavaly még tanult(OKJ) én pedig fősulin vagyok és viszonylag alacsony az egy főre jutó havi összeg. Két részből áll a suli ad havi 5 ezret az önkormányzat meg 7e-t tehát kaptam egy tanévben 10*12 ezer ft-ot ami nem rossz azért.Szerintem megéri még, ha sok is az utánajárás!
2014. okt. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!