Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy sikerült a felvételitek...

Hogy sikerült a felvételitek 23-án?

Figyelt kérdés
Nektek is kaki lett? xD
2010. jan. 25. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Össz. 89 pont.
2010. jan. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

az nagyon jó :D

irigyellek...

de honnan tudod, nem csak hétfőn lehet megtudni? :O

2010. jan. 25. 18:27
 3/10 Doruss ***** válasza:
69%

A magyar nagyon jól, de a matek... minősíthetetlen..

Egy csomót nem fejeztem de, a 10esbe bele se kezdtem, és az bosszant a legjobban, hogy mindegyiket értettem és tudtam volna de nem volt idő, és a tavalyiakat bezzeg mind megoldottam fél óra alatt két hibával, azok a két hibák is csak azért voltak mee vmit elszámoltam, és utólag megnéztem, matekból kb. 29 pontom lett az ötvenből... Az nagyon szar... főleg h kitűnő vok és vmi norm suliba akarok menni de így nem vesznek fel max a kukásképzőbe...

2010. jan. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Doruss ***** válasza:
100%
Jah am az előző vagyok a www.okm.gov.hu-n meg lehet nézni a feladatsort meg a megoldókulcsot
2010. jan. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

előzőnek: ne aggódj ha eddig kitünő voltál és a magyar jól sikerült akkor biztos felvesznek valami norma suliba =)

am nekem is a matekkal voltak gondok

tudom h fent van a neten, meg is néztem de nem emlékszek semmire az egész felvételiből szal nem sokat érek vele :S

2010. jan. 25. 18:31
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Magyar jó lett,nem hiszem h 3 pontnál többet vesztettem,de a matek...az szar.Az utolsóba bele se kezdtem.Én is mindig kitűnő voltam,de hát ki tudja...70-80 pont között leszek remélem.Ha ez alatt lenne akkor fel is kötöm magam:)
2010. jan. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Attól hogy vkinek kevesbb pontja van még felvehetik oda ahova szeretne menni. Van egy szám, hogy mennit vesznek fel, és vhol meghúzzák a határt. Ha egy évben kevesebb a pont átlagban, akk kisebb számnál fogják meghúzni. Mint a felsőoktatási felvételinél, csak ott kicsit más a helyzet:)
2010. jan. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
magyar az nagyon jó lett, matek 68%-os :/ (a mi sulinkban írtuk és a tanár egyből ki is javította) de 50%felett szerintem már jók az esélyek :)
2010. jan. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
jézusom itt olvasom, hogy egyesek 30 pont meg 68% miatt sírnak...én partyt csapok ha meg lesz 20. De mondjuk én matekból alapszar vagyok. ja egyébként a magyartól fogtam a hasam a röhögéstöl h miylen könnyü, szerintem magyar 40 (felett) matek 20 (alatt) szóval oylan 60 körül. de annyi talán nem :/
2010. jan. 28. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

matek: 42

magyar:44

magyar lehetett volna jobb is.. mateknak meg nagyon örülök :D

2010. febr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!