Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van valami jó pályaválasztási...

Van valami jó pályaválasztási tesztet?

Figyelt kérdés
Nagyon kétségbe vagyok esve:( Fogalmam sincs minek tanuljak tovább. Kitöltöttem a felvi tesztjét,de hülyeségek jöttek ki,mint katonai vezető?? meg ehhez hasonlók.

2014. okt. 27. 18:08
 1/7 A kérdező kommentje:
-et
2014. okt. 27. 18:09
 2/7 anonim ***** válasza:

Melyik tárgyból hanyas vagy?

matek

fizika

kémia

biosz

történelem

magyar

2014. okt. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ugyan ilyen helyzetbe vagyok én is.. Szóval aki tud ilyen oldalt az írjon
2014. okt. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hanyadikosok vagytok?
2014. okt. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nekem már van érettségim és egy évvel ezelőtt még ennyire se volt fogalmam ,hogy mit csináljak,ha fiatalabbak vagytok nálam azt ajánlom a nyelveket nyúzzátok,mert az mindenhova kell és jól nézzetek utána minden szaknak.


Az,hogy miből hányas vagyok igencsak relatív . Pl osztályzás szerint magyarból és töriból 4es lettem de az érettségim 80% és 90% feletti lett, matekból elvileg 5ös voltam mégis úgy elrontottam az érettségit,hogy 3mas lett, bioszból 5ös voltam tudtam mindent mégiscsak 4es lett az emelt:/ kémiából úgy voltam fakton 3mas 4es ,hogy nem tanultam semmit,fizikából is 4es körül voltam. Angolból 4es voltam 4es lett az érettségim is. Amúgy a legjobban a természettudományok érdekelnek meg a pszichológia ( a magyart is azért imádtam,mert a tanárunk sokszor ilyen pszihológiai elemzéseket csinált:) viszont szerintem csak egy átlagos idióta vagyok nulla ésszel :( mindenbe belekapok össze-vissza. Nincs hosszútávon kitartásom,mindennap más a véleményem egy adott dologról,hamar elunom magam folyton kellenek a kihívások.

2014. okt. 27. 18:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Informatikus, programozó az ma is sok kell, meg a jövőben is kelleni fog. Lesz is kihívás bőven.

Pszichológus sem olyan rossz, oda viszont több végzettség is kell, hogy vidd valamire. 5 év + 2 év kb.

2014. okt. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja, angolul mindenképpen tanuljatok meg, ég és föld.

[link]

2014. okt. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!