Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gimnázium 1. évében az első...

Gimnázium 1. évében az első napon írnunk kell tesztet. Nem tudom máshol, hogy megy ez és, hogy mik lesznek nagyjábol a tesztben. Matek angol nyelvtan. De ezeken belül mit tanuljak/ gyakoroljak?

Figyelt kérdés

2014. júl. 25. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Pihenj a nyáron. Nem fog semmi az eredményen múlni.
2014. júl. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a jó tanácsokat eddig így volt,csak e teszt alapján dől el,hogy melyik csoportba kerülök,mert 2 csoport lesz a matek meg angolból.Nem bánnám ha simába kerülnék angolból a matek meg csak is a sima osztály jön szóba egyenlőre.Angolból emeltre jártam 4 évet csak sajnos utóbbi 2 évben nem tanultan a nyelvet igazán.
2014. júl. 25. 23:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A nyár a pihenésre való. :) Kell majd eleget tanulnod év közben, szóval most használd ki azt, hogy nyár van, ne görcsölj erre.
2014. júl. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád büszke lenne rád, ha tudná, hogy erre (is) használod a netet :D Szerintem is pihenj nyáron, az általános iskolában szerzett tudásod alapján majd megírod.
2014. júl. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
OK.Köszi :)
2014. júl. 26. 16:40
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem is most még pihenj, viszont ha augusztus végefelé belenézel az angol szótáradba, vagy ne adj Isten megoldasz ismétlés képpen pár matek példát abba nem fogsz nagyon elfáradni.:) Ha vígasztal nekem júniusban volt a beiratkozás és nekem, akkor kellett angol szintfelmérőt írni..;)
2014. júl. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igazuk van az előttem szólóknak, a nyár a pihenésre való egy diák számára, viszont nem árt, ha az utolsó héten előveszed az angolt, és átnézed a nyelvtant és a szavakat. Nálunk 8.-ban mindenki majdnem egyformán tudott angolul, 9.-ben írattak egy szintfelmérőt. 3 csoportot alakítottak ki. Most megyünk 12.-be. A legjobb csoportnak már van felsőfokúja, és onnan mindenki le is érettségizett középszinten 11. végén. A középső csoportban majdnem mindenkinek van középfokúja, a gyenge csoportban pedig alig 1-2 embernek. Ez utóbbi csoport csupán gyenge tanárt kapott, aki le sem sz.rja, hogy kinek van nyelvvizsgája, meg hogy egyáltalán le tudnak-e érettségizni jövőre. Ha ezek az emberek 8. végén átnézték volna az angolt, már lehet, hogy a felsőfokra hajtanának. Szóval javasolom, hogy kicsit angolozz, hogy bekerülhess a jobb csoportba.


A matek meg annyira nem lényeges, hacsak nem akarsz emeltezni belőle 12 végén. Ha emeltezni akarsz, akkor a matekot is nézd át mindenképpen, hogy a jobb csoportba kerülhess. Én a helyedben az utolsó hetet tanulásra szánnám, legalább bemelegítesz a sulira.

2014. aug. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!