Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Ti sosem érzitek...

Egyetemisták! Ti sosem érzitek úgy, hogy buták vagytok a szakotokhoz?

Figyelt kérdés
Elég nehéz szakra járok és teljesítem a követelményeket, de időnként mégis butának érzem magam, mert látom, hogy az évfolyamtársaim nagy része mennyivel jobban teljesít. Tényleg buta lennék és inkább igazából nekik való ez az egész, vagy nem kéne mással foglalkoznom, csak a saját eredményemet néznem? Érdekel amit tanulok és szeretném csinálni, de a teljesítmények sokszor elbizonytalanítanak...
2014. okt. 29. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
A lényeg az, hogy egyszer készhez kapd a diplomádat (vagy amin vagy) és ha majd elkezdesz dolgozni akkr rájössz, hogy az a sok eredmény amiért úgy aggódtál "nem" is számít annyira a munkádban. :D Ellenben viszont ha számít, probléma lehet.... Itt arra gondolok, hogy teszem azt marketingen vagy nem biztos, hogy akkora probléma ha éppenhogy meglett a JOGOD. :D Bár ha pénzügyön vagy és nem megy a számvitel az már nem ilyen, szóval arra karok kilyukadni, hogy mérlegeld a dolgokat és ne aggódj a felesleges "problémák" miatt. Másodszor szerintem magaddal foglalkozz, ne mással. Nem csak a tudás révén lehet érvényesülni, bár az se baj ha van belőle. :D
2014. okt. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Orvosira járok, lassan végzek, és én is állandóan ezt éreztem a hat év alatt egészen mostanáig. Itt hatodévben már jórészt a saját oktatóinkkal dolgozunk együtt és bizony néha kiderül, hogy ők is hibáznak, ők is csak emberek ők sem tudnak mindent. :-)
2014. okt. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem éreztem így soha. (Legfeljebb az olyan készségtárgyaknál, mint a rajz, de az meg nem érdekelt...) Helyette arra koncentráltam, amiben jó vagyok, azt fejlesztettem, és így bizonyos területeken sikerült is kivívni magamnak figyelmet és elismerést:) Álláskeresésnél úgyis az a jó, ha egy általad kiválasztott területen kiemelkedő tudsz lenni, mindenhez meg úgysem ért mindenki, legfeljebb eljátssza... - Persze annyira azért mindent megtanultam, hogy átmenjek...
2014. okt. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!