Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételi előtt nem izgultatok?

Felvételi előtt nem izgultatok?

Figyelt kérdés
Idén (2015) felvételizek. Én nagyon izgulós vagyok. Egy kisebb dolgozatnál is lefagyok.. Ti mivel nyugtattátok magatokat?

2014. okt. 31. 22:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nekem van önbizalmam így nem is izgultam. Fel is vettek azóta. Amúgy hanyadikos vagy?
2014. okt. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem is van önbizalmam de a dolgozatoknal nagyom stresszelek.. Amugy 8 :) hova jarsz most?
2014. nov. 1. 00:10
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja es en egy viszonylag eros gimibe akarok menni es ha nem oda vesznek fel eleg kicsi az esely hogy felvegyenek az egyetemre.:/
2014. nov. 1. 00:11
 4/11 anonim ***** válasza:

Most még korai izgulni, az írásbeli csak januárban

van, a szóbeli meg még később

2014. nov. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb egyetembe is be lehet kerülni akár egy gyenge gimiből is, ha szorgalmas/okos vagy.

Amúgy próbálj meg minél többet gyakorolni, anno nekem volt az iskolában felkészítő.

2014. nov. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én inkább okos vagyok mint szorgalmas :) de ha leülök megtanulni valamit akkor azt szóról szóra tudni fogom 10 perc múlva
2014. nov. 1. 12:32
 7/11 A kérdező kommentje:
tudom hogy messze van de félek hogy az izgulástól semmi se jut eszembe
2014. nov. 1. 12:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is 8-adikos vagyok. Erős gimibe mentek én is spec matekra.
2014. nov. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Te melyik gimibe szeretnel menni?:)
2014. nov. 2. 13:26
 10/11 anonim ***** válasza:
En is nagyon izgulos vagyok. En ugy mentem neki, hogy mindegy, sokat gyakoroltam, tudom, es mar ugyse tudok ujat megtanulni. A lenyeg h mikozben irod, ne foglalkozz massal, 100%osan ott legyel. Es meg ha el is rontod az irasbelit (mint en), akkor is van meg eselyed javitani a szobelin, ha behivnak (mint ahogy en is csinaltam, 82 pontos itasbeli, 100%os szobeli, vitt jegyekre is megkaptam a maxot) es akkor meg a legjobba is felvesznek, nyugi :) am hova akarsz menni? Melyik gimibe? Budapestre egyaltalan?
2014. nov. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!