Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Csigavérnél MOST tényleg...

Darkblak kérdése:

A Csigavérnél MOST tényleg heteket kell várni egy oktatóra?

Figyelt kérdés
Ők azt mondták, nem, de a honlapjuk meg egy-két netes vélemény alapján nem tűnik olyan jónak a helyzet. Nem szeretném, hogy a gyakorlati oktatás nagyon kitolódjon.

2014. nov. 4. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, és szerintem addig fogják húzni, míg életbe lép a gyakorlati vezetés emelt ideje.
2014. nov. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem véletlen csigavér ;)
2014. nov. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De miért húznák? A honlapon arra panaszkodnak, hogy kevés a jó oktató, ezért fordulhatnak elő várakozási idők. Konkrét tapasztalat a közelmúltból valakinek?
2014. nov. 5. 08:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Konkrét tapasztalatom van, bár kimaradt volna az életemből.

Januárban meglett a KRESZ és az egészségügyi vizsgám. Március végén (!) el tudtam kezdeni vezetni. Az oktatómmal megegyeztünk, hogy be kellene fejezni május végéig (az 2,5 hónap, a 30 órával számolva korrekt), mert el szeretnék utazni. Persze, meglesz, semmi probléma.

Július 3-án vizsgáztam, úgy, hogy még rámvarrt plusz 10 órát, addig nem volt hajlandó vizsgát jelenteni, számlát nem adott, az utazásból nem lett semmi, nem sikerült a vizsga se, de tök jogosan húztak meg egyébként.

Na itt a feketeleves, a vizsgabiztos aláírás után kiszállt és elment (???), majd az oktatóm elkezdett vigyasztalgatni, azt hittem, elhányom magam, megfogta a combom, és közölte, hogy máshogy is elintézhetem azt a vizsgát. Rávágtam az ajtót, még aznap kikértem a papírjaimat és átiratkoztam egy vidéki iskolába. Rögtön lett oktató, korrekt volt, 1.5 hónap alatt lett jogsim, 1 hibaponttal (újrakezdtem mert úgy volt olcsóbb), De nem vagyok büszke a r.hadt jogsira, mert kb. 60 órát vettem...

19/L

2014. nov. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A csigával én is megszívtam, az oktatóm rengeteg időt lecsalt a vezetésből, rohadt féreg!

Sok más fórumon olvastam - sajnos késve - hogy nem egyedi a problémám... De még idejében váltottam sulit.

Neked is ezt tanácsolom! Inkább menj egy picit drágább suliba, ahol tényleg annyit vezetsz, amennyit fizetsz - a csigafos így még drágább is, mert alig vezetsz 30-35 percet!!

Szóval válts, az ingyenes, csak keresel másik sulis oktatót, aki hivatalosan átkéri a papírjaid. Sikk autósiskolát tudom ajánlani. Ők abszolút elhatárolódnak a kenőpénzektől és a vizsgabiztos lefizetéstől és mindig mindenről adnak számlát.

2014. nov. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!