Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Autovezetes Gyakorlati oktatás...

Gasztromanko kérdése:

Autovezetes Gyakorlati oktatásra járok a csigavérnél, immár 20. órámat veszem. Eddig 100km-t vezettünk. Másnak is ilyen kevés gyűlt össze ennyi idő alatt? Az oktatóm a 2x45 percbol sokszor jó, ha 60-át megtart.

Figyelt kérdés
Azt mondta ma, általában 60-70 óra alatt lesz meg az 580 km. Ez reális, vagy váltsak?

2014. okt. 6. 20:36
 1/2 anonim válasza:

Jól megszívtad, ahogy anno én is velük...

Pechemre előre elkérte az oktató 10 óra árát, majd saját ügyeit intézte, lyukat beszélt a hasamba vezetésoktatás helyett, egy csomót lecsalt az időmből... A 10. óra letelte után átmentem egy olyan oktatóhoz, aki amúgy drágának tűnt, de ha utána számolok, még a csiga volt drágább a sok csalás és a 0 tanulás miatt... Szóval nem biztos, hogy ott kéne elmenned vizsgázni... Kinél vagy? Ugye nem az Érsek Istvánnál? :S /persze sok más név is kering a neten, akik cslanak, rákerestél már?/

Amint lehet, hagyd ott őket! Ha utána számolsz, hogy 20 óra alatt vezettél 100km-t, akkor ez egy órára lebontva - vagyis 45 percre lebontva 5 km!!! Ember! Sürgősen válts iskolát!!!

2014. okt. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ja, és a suliváltás ingyenes, ha esetleg le akarnának húzni, ne hagyd magad! Csak a papírjaidat kell elkérned- bár nem is biztos, hogy odaadják.. Nekem pl. nem töltötte az a tetű oktató a vezetési naplót... Egyébként az új oktatód hivatalos úton ki tudja kérni azt, ami kell az új iskolában.. Azt hiszem valami központi nyilvántartásban kell, hogy átírják a sulid nevét, de erre már nem emlékszem pontosan.. (első voltam)
2014. okt. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!