Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit illik mondani a tanárnak,...

Mit illik mondani a tanárnak, ha nem szeretném megosztani vele a magánügyemet?

Figyelt kérdés
Ha mondom neki hogy nem voltam órán családi okok miatt és rákérdez hogy miért nem, akkor hogy illik lereagálni ha nem szeretném megosztani vele a családi problémáinkat? Kedves, illedelmes akarok lenni, mert jó lenne ha elnézné nekem ezt az egy hiányzást, de nem szeretnék vele erről beszélni.
2014. nov. 7. 00:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy tanár részéről illetlenség és tolakodás erre így rákérdezni, nyilván megvan az oka, hogy csak ennyit mondasz... Anno én is paráztam ilyesmin, de végül sosem kérdeztek rá, reméljük, nálad sem fognak. Ha pedig mégis, udvariasan közlöd vele, hogy magánjellegű a dolog, elnézést kérsz, ennyi. Semmi köze hozzá.
2014. nov. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
''Elnezest, de errol nem szeretnek beszelni.'' Ennyi.
2014. nov. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!