Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki volt ő? Mit jelent? Történe...

Ki volt ő? Mit jelent? Történelem TZ!

Figyelt kérdés

Történelem TZ!

Ki volt ő?:

Hitler, Roosewelt, Chamberlaine, Molotov.


Mit jelent?:

-fajelmélet/ezt már pár helyen megtaláltam,de röviden még sehol se/

-tervgazdálkodás

-koncepciós per


Előre is nagyon szépen köszönöm a segítségeket! :)



2014. nov. 9. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Írd be a keresőbe(pl Google) és máris megtalálod, ha már a könyvedet lusta vagy elő venni. Röviden meg úgy lesz meg, ha lerövidíted magadnak. Bonyolult, mi?
2014. nov. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amikor megláttam a kérdést, gondoltam valami bonyolult dolog lesz, gondoltam, segítek. Már bocsi, de ezek, amiket ide leírtál, alap dolgok. Mint a felettem lévő is írta, keresd ki a neten őket, ha már a könyvet nem vagy képes elővenni (amibe elvileg le vannak írva).


A tanár egyébként biztosan elmagyarázta ezeket órán, összefüggéseiben, hiszen teljesen alap dolgok. Máskor figyelj inkább az órán, és nem lesz ilyen problémád, hogy most kezdj el a netről keresgélni.

2014. nov. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!