Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vizsgadolgozatról van "jogom"...

Vizsgadolgozatról van "jogom" fénymásolatot kérni?

Figyelt kérdés
Van erre valamilyen hivatalos szabály? Mert szerintem kérhetek, de a vizsgabiztos azt mondta, hogy nem kaphatok, mert akkor "kivinném az épületből a kérdéseket". Már igazából csak annyi a jelentősége, hogy szeretném ha a szüleim látnák, hogy nem én vagyok a h*lye, csak meg kellett buknom...

2014. nov. 10. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze. Legalábbis a kijavított érettségi dolgozatokat szinte a képünkbe nyomták régen, hogy nézzük át, fotózzuk le, nehogy valaki a végén fellebbezzen látatlanban.
2014. nov. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen vizsga? A vizsgáknak van leírt vizsgaszabályzatuk, abban rögzítve van ez is. Az érettségi dolgozatról például lehet másolatot készíteni. Javítani pedig a javítókulcs alapján kell. Mi az, hogy "meg kellett buknod"?
2014. nov. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez nem épp egy érettségi...

Megnézni megnézhettem, sőt kérte is, hogy nézzem át alaposan és számoljam újra a pontokat. Viszont fényképezni, fénymásolni nem engedte. Ezért érdekelne, hogy van-e rá szabály, mert akkor arra tudok hivatkozni.

2014. nov. 10. 16:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk az egyetemen nem lehetett, sőt, betekintésnél melletted ült valaki a tanszékről, aki figyelt és adta a színes ceruzát, amivel fellebbezést lehetett írni. Se fényképezni, sem egyéb úton nem lehetett másolatot készíteni.
2014. nov. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk, milyen szabály van, ha nem vagy hajlandó elárulni, milyen vizsga.
2014. nov. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!