Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van esélyem bekerülni egy...

Van esélyem bekerülni egy kémia irányultságú gimnáziumi osztályba, ha a matek jegyem 3-as?

Figyelt kérdés
Egyébként 8. osztályos vagyok. Egyedül az algebrával nincs semmi problémám a többi kicsit akadozva megy. Eddig 4-es tanuló voltam matekból de mostanában rontottam a jegyeimen.

2014. nov. 13. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen vagy kémiából. De szerintem a kémiás számításokhoz pont az algebrai dolgok kellenek a leginkább, szóval nem lesz vele gáz.
2014. nov. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kémiával semmi gondom sincs. Köszönöm akkor megnyugodtam.
2014. nov. 14. 13:59
 3/7 anonim válasza:
Én kémia tagozatra járok egy erős gimnáziumba és a matek nagyon is kell hozzá. :$ nekem egy héten 5 matek órám van és közép szinten tanulom a matekot akik viszont nem kemiasok azok alap szinten veszik heti 3 órában úgy hogy a matek és a kémia nagyon összefügg.Most vagyok kilencedikes.
2014. nov. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor inkább környezetvédelmi osztályt válasszak? (biosz,kémia jegyen dicséretes.)
2014. nov. 21. 19:30
 5/7 anonim válasza:
Ne!Ha szereted a kémiát,akkor válaszd azt attól függetlenül,hogy megy a matek.Én a matek miatt szendvedek,de nem bántam meg,mert a kémiát viszont szeretem.
2014. nov. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ok. Akkor nem adok fel semmit. Köszönöm
2014. nov. 23. 19:36
 7/7 A kérdező kommentje:
Na a nagy hűhó a semmiért! :) Megkaptam a 4-est.
2015. jan. 15. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!