Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szakot válasszak majd?

Milyen szakot válasszak majd?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem ilyen egyszerű a kérdés, meg nekem kell dönteni. Most vagyok 10-edikes, év végén már faktot kell választani, és ahhoz azért kéne valami elképzelésnek lenni.

Matekból teljesen 5-ös vagyok és szeretem is végülis, de így magába ahhoz nem kapcsolódik semmi. Még angolt szeretem nagyon, de nyelvhez szintén nem kapcsolódik semmi. Amihez főleg matek kell és mellé más, mondjuk fizika, milyen szakok vannak? Melyiket érdemes választani?



2014. nov. 13. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján hasznos választ ne várj. Gondolkodj még, tölts ki teszteket stb.
2014. nov. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Matek kell minden műszaki szakon, gépész, informatikus, mindenféle mérnök, itt nézz meg párat, és az alapján dönts: [link]
2014. nov. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
matek-angollal közgázra lehet menni
2014. nov. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!