Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 25 évesen gáz elkezdeni...

25 évesen gáz elkezdeni egyetemet nappali tagozaton?

Figyelt kérdés

2014. nov. 17. 11:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5%

en speciel 23 evesen vegeztem, ugyhogy szerintem elegge. de majd jonnek masok es elmondjak neked hogy mennyire nem gaz, csinald csak.


Meg aztan nem tokmindegy mit gondolnak masok?

2014. nov. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem! :) Én most kezdtem, lassan 23 leszek. Én speciel sokáig kerestem az utam.. Ha úgy érzed, hogy ezt kell csinálnod, akkor tégy úgy! Ne törődj azzal, hogy mások mit gondolnak. Ha ettől leszel boldogabb és ebbe az irányba képzeled el az életed, akkor hajrá! :)
2014. nov. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%

Ehhez ismerni kéne a többi körülményt.

Nekem gáz lenne, mivel ennyi idősen már dolgoztam és önálló voltam. Nem tudnám elviselni, hogy 25 évesen majdnem 30 éves koromig eltartson valaki.

Mondjuk ha 18 éves korodtól egész eddig dolgoztál és az anyagiak sem okoznak gondot, akkor jó lehet megint diáknak lenni pár évig és csak a tanulásra koncentrálni.

Én mondjuk munka mellett tanultam és nem okozott gondot. Persze nyilván egy orvosi egyetemet nem tudtam volna így elvégezni.

Írj még kicsit, hogy miért most tanulnál, mit, miért pont nappalin, miből fogsz élni.

2014. nov. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem nem, de ha elhúzódik (halasztasz) akkor 30 évesen már eléggé az tud lenni. Bár ezzel akár meg is alapozhatod a jövődet szóval, ha így nézzük akkor megérheti! A többi körülményt is kéne tudni. Dolgozoól, vagy eddig tanultál? Vagy kerested az utadat? Mellesleg munka közben levelezőn is elvégezhetőek.
2014. nov. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm 30 éves korában végzett.. gyógyszerész lett :) Nem gáz... márcsak azért sem mert tanulni sosem gáz! :)
2014. nov. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Nem.

Vannak előnyei is.

2014. nov. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat!


Sajnos nekem nem volt lehetőségem érettségi után egyetemre menni, mert otthonról konkrétan kitagadtak.


Ezért dolgozni kezdtem, lett egy komoly kapcsolatom, 4 éve együtt élünk, és most hál'istennek abban a helyzetben vagyunk, hogy végre el tudnék végezni egy egyetemet.

Párom jól keres, én meg félreraktam pénzt és őt sem zavarná, mert tudja hogy addig "nem nyugszom", amíg le nem diplomázom,mert igenis fontosnak érzem,és segít benne.


Levelezőn is próbáltam,de nem ment munka mellett,mert semmi életem nem volt így.


Ezért kérdeztem,hogy milyen ez külső szemmel, igen, érdekel más véleménye,mert hátha más is volt már hasonló helyzetben.

2014. nov. 17. 12:22
 8/12 anonim ***** válasza:
45%

Így nem gáz.

Az lenne a gáz, ha a szüleid nyakán élősködnél felnőttként és közben olyan szakot végeznél nappalin, amit levelezőn is lehetne.

De így okés, hogy az anyagiak is adottak és már próbáltad a levelezőt is, de az nem működött, ezért mennél nappalira.

2014. nov. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
84%
Nem gáz egyáltalán sok sikert kívánok neked! :) Megkérdezhetem mire fogsz jelentkezni?
2014. nov. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
Így, hogy dolgoznod kellett egyáltalán nem gáz, sőt...
2014. nov. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!