Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Politológiához nagyon kell a...

Politológiához nagyon kell a matek?

Figyelt kérdés
Politológiára szeretnék jelentkezni és azt szeretném kérdezni, hogy mennyire kell a matek és mégis a matematika mely ágait érinti ez a szak?

2014. nov. 18. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Ne haragudj, de te tudod, hogy egyáltalán mi is az a politológia? Meg a Google?
2014. nov. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
Tökéletes leszel. Szerintem ha bemész az egyetemre és ezt megkérdezed, soron kívül azonnal beszavaznak a parlamentbe is, hiszen már most komoly veszélyt jelentesz szeretett Vezérünkre.
2014. nov. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy érdeklődök..
2014. nov. 19. 20:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Statisztika 3 kreditért, A közgazdaság-tudomány alapjai, nemzetközi gazdaságtan 6-6 kreditért (corvinuson). Szerintem egyikben se a matek a nehéz (közgazdász hallgató vagyok). Deriválni, egyenletrendszert rendezni, behelyettesíteni, függvényeket tologatni nyilván tudni kell, de csak alap alkalmazás szinten (a deriváláson kívül ezeket középszintű érettségin is kell tudni sztem deriválni meg csak egyféleképppen kell, az meg kb. képletalkalmazás). Vannak felkészítők, akiknek plusz segítségre van szükségük.
2014. dec. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!