Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nappali tagozatos diákként...

Nappali tagozatos diákként eltartani saját magam?

Figyelt kérdés

Tudom, az egyetem nem közoktatási intézmény, de más kategóriát nem találtam. A problémám a következő: Félő, hogy nem indul az általam választott szakon levelező tagozat, de mindenképp el kell kezdenem már idén tanulni. :( Páran már javasolták, hogy jelentkezzek nappalira is, és a tanáraimmal beszéljem le, hogy dolgozom, nem tudok minden órán ott lenni. Így is van, aki alig jár be, csak mert lusta... Stb. Stb. Az összes lehetséges magyarázattal...

Mások által totális büfészakról van szó, tehát nem véresen kemény.

Mit gondoltok, megvalósítható?

Vagy más alternatíva? Halasztani tényleg nem tudok, de ennem, számlákat fizetnem is kell.



2014. nov. 18. 19:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Először is, mi ez a szak? Úgy könnyebb válaszolni, meg hátha van itt olyan, aki odajár, és elmondja a bennfentes infókat. Azonban azzal számolnod kell, hogyha sok gyakorlatod van, akkor teljesen édes mindegy, hogy mit beszélsz meg a tanárral, egyszerűen nem áll jogában megtenni, hogy elengedjen minden órájáról. Három hiányzás után, ha a jó istennél dolgozol is, kiraknak az adott szemináriumról. Nézegess mintatanterveket mindenképpen, mert nagyot bukhatsz. Miért kell mindenképp idén elkezdeni?
2014. nov. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!