Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Masszőri OKJ mellé milyen...

Masszőri OKJ mellé milyen egyetemi képzés illik?

Figyelt kérdés
Valójában mindig is masszőr szerettem volna lenni, de abból sajnos nem él meg manapság az ember. Szeretnék egyetemre menni, és még tanulni, de nem tudom, mire kéne. :'D Szeretem az embereket, imádok mozogni (nem vagyok sportoló - TF nem lenne nekem való, pedig gondolkoztam rajta), sokkal szívesebben dolgozom csapatban, és szeretek másoknak tanácsot adni, viszont nehezen viselem a nyomást, ami alkalmatlanná tesz, hogy orvos vagy ápoló legyek, vagy mondjuk gimnáziumi tanár. Ha lehet, kerülöm a konfliktust. :( Jobban szeretem a gyakorlatias dolgokat, mint az elméletiseket. Egy irodában meghalnék. Ezek alapján mit kéne váláasztanom? :) Köszi előre is a válaszokat! :D

2014. nov. 18. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
gyógytornász
2014. nov. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dietetikus
2016. nov. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!