Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igazolatlan nap, mit tegyek?!

Igazolatlan nap, mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Ma nem mentem iskolába mert elaludtam, nagyon fáradt voltam, senki nem volt itthon hogy felkeltsen és 10-ig sikerült szundítanom, éjfél után aludtam el mert előtte meg nem ment a dolog. 7 órám lett volna de nem tudtam igazolni: Szüleim már felhasználták a 3 napot egy s más okok miatt, orvoshoz pedig nem mentem mert ő tudja mikor lógok mikor nem, és tudom hogy nem hitte volna el ha azt hazudom beteg vagyok... Mit mondjak az osztályfőnökömnek és a szüleimnek??? Mert ők sem tudják... de az osztályfőnöknek fontosabb lenne a dolog hogy mit is mondjak... Vagy mit tegyek, segítsetek, köszönöm!

2014. nov. 19. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Elaludtam, fáradt voltam blabla, nem vagyunk a szüleid, úgyhogy beszélhetünk nyíltan. Lógtál.


Amúgy meg semmit. Lesz 7 db igazolatlan órád. 50 után indítanak valami eljárást azt hiszem, de annyid sosem lesz. De amúgy iskola válogatja. Ezért max ofői figyelmeztetést kapsz, meg egy lecseszést. Az előbbi iskolafüggő, az utóbbi meg majd elfelejtődik.

2014. nov. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mondd el őszintén a dolgot a szüleidnek. Legalább tudják majd mi legyen a karácsonyi ajándékod, egy ébresztő óra. :P


Egyébként mennyire rugalmas az osztályfőnököd? Esetleg, ha a szüleid írnak még egy igazolást, hogy családi okok miatt nem tudtál ma ott lenni, nem fogadná el?

2014. nov. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Elmondod a szüleidnek, akik majd kapnak egy kedves kis levelet az igazolatlan óráidról.
2014. nov. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
20:09 - Hogy mennyire rugalmas? 1 igazolatlan az osztályfőnöki. de még 1 sincs. :P
2014. nov. 19. 20:15
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor lesz 7 ofőid :D vagy kapsz egy igazgatóit. Akkor sincs vége a világnak. Ballagás után megy a levesbe az egész bizonyítványoddal együtt.
2014. nov. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Most komolyan igazgatói 1 nap miatt? amúgy szakiskolába vagyok, azt eddig nem mondtam.. Engem nem nagyon érdekelne, de szüleimet igen, no meg osztálytársaim előtt is kicsit szégyen.
2014. nov. 19. 20:21
 7/12 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk, nálatok mi a szabály? Nem tudod igazolni a napot, és kész. Mond el a szüleidnek mi történt, iővel úgyis megtudnák.
2014. nov. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"Honnan tudjuk, nálatok mi a szabály?"


Mit szeretnél tudni? Én azon csodálkozom hogy majdnem hogy ki akarnak (még csak feltételezem) rúgni 1 igazolatlan nap miatt azaz 7 óráért. azért mondom mert szerintem ehhez az igazgatói beírás már kicsit azért.. súlyos.

2014. nov. 19. 20:30
 9/12 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy ki akarnak rúgni?
2014. nov. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, 30 igazolatlan óra fölött vannak következmények. Ha jól emlékszem, akkor, ha van igazolatlan órád, nem lehet 5ös a magatartásod, vagy valami ilyesmi van. Kérdezd meg az ofődet, ő biztosan jobban tudja.
2014. nov. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!