Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fizikából a jegyeim:1,2...

AnonymusKing100 kérdése:

Fizikából a jegyeim:1,2 Kémiából a jegyeim:1, Nyelvtanból a jegyeim:1,1 Van esélyem felévig felvinni az összeset minimum kettesre? Nem soká írunk kémiából arra tanulok ha az 5-os 3-as leszek az oke. Fizikából meg nyelvtanbol felelek a 2-es ert.

Figyelt kérdés
2014. nov. 21. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Van olyan szabály tudtommal hogy 2.0 fölött nem buktathat meg a tanár, ha készülsz a feleletekre meg a dolgozatokra amit meg nem tudsz lepuskázod simán felhozhatod kettesre. Én is hasonló cipőben járok sajnos, úgyhogy tudom miről beszélsz. Hanyadikos vagy egyébként?
2014. nov. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fizikából szerzel egy 3-ast és kettes vagy. Nyelvtanból minimum 4-es lenne.


Mondjuk ez tanárfüggő, én ilyen jegyekre (1,1,4) nem adnék kettőt. Az tulajdonképpen azt jelenti, hogy tudsz tanulni, csak lusta vagy.

2014. nov. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
7.-es vagyok a magyar tanár nagyon jó fej.A kémia tanár szigorú.A fizika tanár már erre is megadná a kettest csak mondta hogy feleljek le minimum 4-re es siman megadja a 2.5-ot.
2014. nov. 21. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!