Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE IK Numerikus módszerek...

ELTE IK Numerikus módszerek (Krebsz Anna) féle vizsga teljesíthetősége?

Figyelt kérdés
Főleg az érdekelne, hogy kaphatok-e egyestől különböző vizsgajegyet, ha a bizonyításon kívül mindent elmondok egy húzott tételből? Illetve hogy milyen nehéz a vizsga, úgy általánosan, mit kell szóban elmondani, ha előtte leírtál úgyis mindent egy lapra, ilyesmi.

2014. nov. 22. 17:08
 1/3 anonim válasza:
Én idén végzek, számomra ez volt a legnehezebb vizsga. Nem, bizonyítás nélkül én úgy emlékszem nem engedett át. Persze ez függ attól is kinél vizsgázol (Lócsi,Krebsz,Szilvia őket tudom ajánlani) Ha tényleg mindent leírtál akkor is beszélgettek egy kicsit a tételről, ha valami hiányzik akkor arról fognak kérdezgetni, próbálnak rávezetni. Esetleg lehet, hogyha olyan tételt húztál ami egyszerű és rövid, hogy egy másik témakörből kérdezgetnek (ezt általában a tananyag végéről válszatják, tehát newton-módszer, jacobi-módszer stb...)
2014. dec. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ilyet miért itt, és miért nem a hatvankettő releváns egyetemi fórumon? Komolyan, nem fog utánad menni se a HÖK se Krebsz tanárnő, se Simonmester...
2014. dec. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem Krebsz Adrienn tetszik. Dögös kislány.
2023. jún. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!