Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miskolc gazdasági infó/mérnök...

Miskolc gazdasági infó/mérnök infó érdekelne. Melyiket érdemes és mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Megnéztem a tanterveket, de nem tudok dönteni. Ezért érdekelne hogy mi a különbség a két szak között programozás terén, és hogy később mennyire nehéz/könnyű elhelyezkedni ?

2014. nov. 24. 20:31
 1/1 anonim válasza:

Szia! Lehet későn válaszolok, de most találtam rá a kérdésedre. Gazdinfós vagyok. A mérnök infósokkal sok infós órám van együtt. A programozást ugyanolyan szinten nézik.

[link]

Ezen az oldalon megtalálod a tantervi hálókat, amiben benne vannak a tárgyak, sőt azt hiszem ott még fel is tüntetik, hogy merre tudsz szakosodni.

Egyébként én megvagyok elégedve ezzel a szakkal, igaz most nagyon szigorúra fogták. A programozás alapjai tárgy elég húzós, és van még 7. féléves tárgyam is amit az első féléves programozás alapjai tárgy elvégzése, és az arra épülő tárgyak elvégzése után tudok csak felvenni. Mivel nem sikerült első félévben, így legalább 1 évet csúszok.

De egyébként az informatika képzés a miskolci egyetemen jó.

2015. márc. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!