Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Újra lehet írni az emelt...

Újra lehet írni az emelt szintű érettségit?

Figyelt kérdés

2009-ben érettségiztem. Akkor írtam egy 58%-os angol emelt szintű érettségit és mivel 2% hiányzott az ötöshöz, így nem kaptam meg a felsőfokú angol nyelvvizsgával egyenértékű érettségit (kéttanos érettségi volt). Van lehetőségem arra, hogy újraírjam az emelt angolt utólag?

Akkoriban, amikor kérdeztem, akkor azt mondták, hogy ilyet nem lehet, csak ha szintemelő érettségit írok (pl. középfokú után emelt angol), de elég gyanús, hogy ez nem így van. Köszi előre is!



2014. nov. 24. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha időben (határidőig) jelentkezel rá meg befizeted a pénzt (huszonötezer Ft), akkor igen
2014. nov. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól mondja az előző,a következő vizsgaidőszakban májusban tudsz 25 ezer forintért írni újra emelt angolt,de a jelentkezési határidőt a májusi érettségire nézd meg :)
2014. nov. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jövő év elején kéne rá jelentkezni

Valamikor febr körül van a hat.idő

2014. nov. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Aki ezt mondta, az tévedett. Csak olyan szabály van, hogy ha előrehozottan teszel emeltet, akkor a rendes érettségiig nem lehet javítani, csak utána.

Ha már van érettségid, bármiből bármilyen szinten akárhányszor. Ez 2009-ben is így volt.

[link]

2014. nov. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!