Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen kollégiumban lakni,...

Milyen kollégiumban lakni, mennyire kötött, mennyi a szabad idő délutánonként?

Figyelt kérdés

Sok kollégium házirendjét olvastam már, hogy délutánonként egy csomó kötelező program van, tanszoba meg ilyenek, de ez szülői kérésre kihagyható?

Nekem sokszor van edzésem, meg külön tanárhoz is járok szóval kb. egész délután nem tudnék ott lenni. Ez megoldható?

(16 éves vagyok)


2014. nov. 28. 16:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Koli függő, de szerintem ha "igazoltan" hiányzol, akkor nincs ezzel semmi baj. A sportolókat nem szokták visszafogni, avagy arra kötelezni, hogy ne járjanak edzésre. A külön tanár is hasonló kategória.

Egyébként nálunk pl. úgy volt, hogy átlagtól függött a délutáni kötelező tanulás. Ha valaki jó tanuló volt, 4,5-5-ös átlaggal, akkor tanulhatott egyedül, a szobájában, vagy ahol akart. Ez alatt szét volt osztva, a kicsit rosszabb tanulóknak 1 óra volt kötelező, a rosszabbaknak 2, a legrosszabbaknak 3-4 óra, szóval abszolút változó.

2014. nov. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!