Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha félévkor elvileg...

Mit tegyek ha félévkor elvileg 4 tantárgyból fogok bukni?

Figyelt kérdés
matekból és fizikából talán sikerül megszereznem a kettest,de kémiából és áruismeretből nem. Eddig mindig 3-4 körüli tanuló voltam,de amióta elkezdtem a középiskolát azóta ez változott. Órán nem tudok figyelni,mert hátul ülök és még előre se tudok ülni,mert ott is hangzavar van,a tanár meg hiába szól rájuk nem hallgatnak rá,és ilyenkor a tanár meg mindenkivel dogát írat. Félévkor legalább 20 ember bukik. nem tudom mit csináljak. a szüleim nagyon idegesek lesznek,és nem nagyon fogják elnézni azt hogy a többi is bukik(még azok is akik csendesek és próbálnak figyelni). Otthon nem igazán tudok tanulni,mert mindig is olyan voltam aki inkább figyel és úgy tanul

2014. dec. 1. 20:20
 1/6 anonim válasza:
Biztos nem tudsz már javítani?Amúgy meg szóljál a tanárnak hogy néhány gyökér miatt nem tudsz figyelni,ha ő nem tesz semmit,akkor szólj az igazgatónak ,és ha ő se,akkor hívasd be a szüleidet.Amúgy meg ha órán nem tudsz koncentrálni,akkor megtanulhatod a könyvből.De a következő félévben tényleg rá kell hajtanod!:/
2014. dec. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Abból nem fogsz megélni, ami órán rád ragad.. Tessék tanulni otthon is, és akkor hiába írat dolgozatot a tanár, nem kapsz majd egyest.

Tudom, hogy legegyszerűbb műsokat hibáztatni, és igazad is van valamilyen szinten, de ha otthon nem tanulsz, akkor csak magaddal törődj és magadra vess!

2014. dec. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálok kettőből javítani,de év végén egyáltalán nem szeretnék megbukni! Jövőre úgyis minden megváltozik,mert szerintem leszünk kb. 18 ha nem oszlik fel az osztály..De félév után megpróbálok beszélni a tanárokkal,ha meg velük nem sikerül akkor az igazgatóval fogok.Mert szerintem nem állapot ami az osztályunkba folyik
2014. dec. 1. 20:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Vagy talán most menj oda hozzájuk, hogy nem tudsz figyelni,de érdekel a tantárgy.


Igen, a szülők hajlamosak arra,hogy:

Ha csak egy ember megy át,a többi bukik, akkor se érdekli őket a mennyiség (1:összes többi),csak az,hogy buktál.


Jó tanulók vannak?

2014. dec. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért akkor is ülj előre, még mindig több jut el hozzád az anyagból, mint hátul.
2014. dec. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vannak jó tanulók illetve lennének,hogyha lehetne figyelni. 3 ember nem bukik félévkor.
2014. dec. 2. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!