Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fel lehet készülni 2,5 hét...

Fel lehet készülni 2,5 hét alatt 3 nehéz vizsgára? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Nem egy napon lennének, csak egymáshoz közeli időpontokban. De már előre kétségbe vagyok esve, és sokszor a pánik tör rám, félek, hogy össze fogok zavarodni.

Nektek már kellett párhuzamosan készülni 3 vizsgára? Hogy sikerült? Milyen módszerrel tanultatok rá?



2014. dec. 1. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Most decemberben ennyi vizsgád lesz? Nem lehet áttenni januárra?
2014. dec. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kb. január 5-12-ig terjedő időszakban esedékes a 3 vizsga, mindegyik különböző napon, még nem tudok pontosat, csak addig is egyszerre kell őket tanulnom. Nem tudom, hogy sikerülhet-e. Eddig mindig tök jól fel tudtam venni a vizsgákat, de ezt most nem tudnám másképp.
2014. dec. 1. 22:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Az több mint egy hónap. Addig is készülj előre amit tudsz, szerezd be, válogasd ki a tanulandó jegyzeteket, kb. lődd be melyikre mennyit akarsz készülni, majd minden napra ossz be néhány tételt/leckét. Hagyj időt némi pihenésre és ismétlésre is.


Lehetőleg a vizsga előtti pár napon már ne tanulj újat, az addigiakat ismétld át. (Ha ilyen sűrűn van, lehet az első előtt végig kell érni minden.)


Illetve a szokásos igyál sokat, mozogj párnaponta legalább, feküdj le korán... Raklap csokit és kávét/energiaitalt készíts be.


Első vizsgaidőszak csúszott így össze?

2014. dec. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem, ez a harmadik, csak elég hülyén vannak elosztva az időpontok, és hajlamos vagyok pánikrohamot kapni. Eddig egy időben viszonylag elég időt tudtam szánni egyszerre egy nehéz vizsgára.

De csak dec. 17-től tudok elkezdeni erre a 3-ra tanulni, mert addig is van néhány vizsga, de azok nem olyan vészesek. Köszönöm a tanácsokat egyébként, ment a zöld pacsi. :)

2014. dec. 1. 23:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor van már tapasztalatod, ez talán segít abban hogy tudd tartani a menetrendet:)


+1: Jobb 2 tárgyból átmenni mint csak egyből, úgyhogy ha véletlen úgy éreznéd reménytelen akkor válassz egyet amit később csinálsz.

De gondolom sokaknak sikerül mindezek ellenére is 3, úgyhogy nem lehetetlen.

2014. dec. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!