Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnátok tapasztalatokat mondani?

Tudnátok tapasztalatokat mondani?

Figyelt kérdés

A Színes irodalom című tankönyvekben minden fejezet elején van egy áttekintés, és ott táblázatba van foglalva, hogy mi kell az emelt szintű és mi a középszintű érettségihez. Lehet ennek hinni? Tényleg csak azok kellenek a középszintűhöz? Mert mi olyanokat is vettünk már, ami a táblázat szerint az emelt szintűhöz kell..

Nagyon félek a magyar érettségitől, mert elég rossz tanárunk van, elhanyagoljuk az irodalmazást, nem vagyunk tisztában még a különböző műfajokkal vagy épp a verselemzés lépéseivel sem...

Szerintetek nehéz a magyar érettségi? Nehéz megírni ötösre? Amellett, hogy viszonylag jó vagyok fogalmazásban, szövegalkotásban.


2014. dec. 2. 15:57
 1/3 Alpár25 válasza:
Ami 100%-os, hogy verselemzést kérik érettségin, szóval azt meg kell tanulni, ha nem tudod. És hogy emelt szintű lesz-e neked az attól függ milyen szakon vagy. Pl Egy matek infósnak a matek emeletszintű az biztos.
2014. dec. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem egy kicsit félreértetted a kérdést, mert én magyarból biztos, hogy középszinten fogok érettségizni. Csak arra voltam kíváncsi, ebben a bizonyos tankönyvben az, ami meg van adva középszintű követelménynek, biztos elég lesz-e.
2014. dec. 6. 22:25
 3/3 Alpár25 válasza:
Értem, de a verselemzést kérik akármilyen középszintű is az az érettségi!
2014. dec. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!