Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szódolgozat puskázáshoz jó...

Szódolgozat puskázáshoz jó tippek?

Figyelt kérdés
(Azért akarok puskázni, mert a tanáromnak magasak a követelményei. Aki nem a kérdésre válaszol, azt lepontozom!)

2014. dec. 8. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Ugyanazt javaslom, mint más dolgozatnál.
2014. dec. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy lehet, hogy úgy lett volna ütős a kis fenyegetésed, hogy MINDENKIT lepontozok, aki nem válaszol...
2014. dec. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon jól beválik: kiírod a szavakat egy lapra fordítással együtt. Összehajtva elrakod a zsebedbe. Néha előveszed, átolvasod, próbálsz minden szóval mondatot alkotni. Utána még dolgozat előtt letakarod az idegen szavakat, és a fordítások alapján próbára teszed magad. Ami nehezebben megy, azoknál megkeresed, mégis mi (a szó hangzása, alakja stb.) alapján tudnád megjegyezni a szót. Aztán összehajtod, zsebre teszed, és jó eredménnyel megírod a szódolgozatot.
2014. dec. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Neked szerintem nem puskázási módszerek kellenének hanem inkább tanulási.
2014. dec. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem értem miért nem akarod megtanulni, de ha nagy a körmöd a kezeden és stabilo tűficcel szoktam felírni.
2014. dec. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon megdicsérlek, hogy a Gyk-hoz fordultál puskázási tippekért! Csak így tovább! Micsoda??? Lepontozol??? Úristen, most összetörted a lelki világom.....nem is tudom, hová legyek.... Amúgy nem, ezt benézted, mert pont lesz*rom a véleményed.....ja, magasak a követelményei, hát az más, ne haragudj......inkább tanulnál!!!!!!!!!
2014. dec. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

És most majd jön az, hogy 'Le vagytok, azért is megírtam, nem kellett a segítségetek".

Általában így szokott lenni.


Egyébként nagyon el vagy tévedve, ha azt gondolod, hogy a segítés erről szól.

2014. dec. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Harmadiknak köszönöm, majd kipróbálom.
2014. dec. 14. 19:15
 9/9 anonim válasza:
42%
Nem azért,de az érettségin nem lesz puska!Nem mondom,hogy nem puskáztam még,de az nagyon ritkán fordult elő,max 1-2 mondat erejéig...Egyébként nagyon béna lehetsz,ha még puskázni sem tudsz és ilyen életképtelen vagy a gyakori nélkül...Többieknek pedig:Tessék halál komolyan venni a kérdező fenyegetéseit,különben hajjajjajj!!!!
2014. dec. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!