Mi lehetne belőlem?

Figyelt kérdés

Most 10.-es vagyok és foglalkoztat ez a kérdés, mert nem igazán tudom, hogy mit szeretnék...


Kedvenc tantárgyaim az angol és a szakmai tantárgyak, (gazdasági alapismeret, ügyvitel). A jegyemim átlaga 4,00 körül mozog. A törit nagyon nem szeretem. Érdekel még a biosz, és a föci. Egyetemre vagy főiskolára nem szeretnék menni, mert elég parázós vagyok, és úgy érzem, hogy az csak az egészségem rovására menne, és amúgy sem vagyok annyira jó tanuló. Egy hobbim van: versírás.

Én valami okj-s szakmára gondoltam, de nem tudom melyiket lenne érdemes elvégezni majd, ami ilyen gazdaságihoz köthető..



2014. dec. 9. 15:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem magam jellemzésébe írni, hogy elég csendes típus vagyok nem szeretek beszélni, ebben gátlásosabb vagyok, továbbá, hogy sajnos nem igazán nagy az önbizalmam...
2014. dec. 9. 15:52
 2/4 anonim ***** válasza:
könyvelő esetleg? Asszem kétéves képzés, nem túl izgalmas szerintem, de nagyon hasznos és piacképes (én csak felvetettem, nem tudom, hogy egyetemen kívül hogy van a rendszer, ennek érdemes utánanézni). A nem túl izgalmas az én magánvéleményem, pénzügy-számvitelen kezdtem Corvinuson, de egy év után alkalmazott közgazdaságtanra váltottam, többek között a számvitel miatt.
2014. dec. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Manapság már vannak pályaválasztási tanácsadók, szerintem 1 év múlva menj el egyedül vagy szüleiddel és ott kitölthetsz teszteket, amik segítenek kicsit, ill. beszélgetéssel is kitudja deríteni mi is illene hozzád.

Az interneten OKJ-s tanfolyamokról biztos, hoy találsz infót, ill. be lehet menni munkaügyi központba és lehet, hogy ha kérsz időpontot valakitől annak lesz is ideje leülni válaszolni minden kérdésedre.

2015. febr. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Köszi az infót, tanácsot: ez így jó ötletnek tűnik!

2015. febr. 5. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!