Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kertészeti alapismeretek! Mit...

Kertészeti alapismeretek! Mit fogunk tanulni? Tudtok ajánlani könyvet hozzá?

Figyelt kérdés

Kérlek olvasd el:

Település karbantartó tanfolyamra járok és az egyik tanárom a rokonom és összefoglalta mit fogunk tanulni de én nem hiszem el! Ugratott vagy igaz? Ilyet mondott:

Háromszög origó, Föld anyag szerkezeti mérések, sejtosztódások, biokémia, földtörténelem, Terület kerület számítás, Mitokondriumok, geometria, kertészeti gépkezelés, késélezés, növénytani ismeretek, és még egy csomó minden ami eszembe se jut!

Kedden rögtön kompetencia tesztel kezdünk ezekből a témákból és stréber vagyok szeretnék felkészülni rá de olyan meggyőzően mondta hogy erről lesz szó hogy én hiszek neki! Tudtok mondani könycímet ami összefoglalja ezeket? Ő Kertészeti alapismereteknek hívta.



2014. dec. 12. 18:46
 1/1 A kérdező kommentje:

Még ezt fűzném hozzá de nem lényeges:

[link]

2014. dec. 12. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!