HellBoy kérdése:

Akkor szünet lesz?

Figyelt kérdés

Holnap ugye szombat lesz elvileg munkanap. Ha jól tudom, akkor december 25.ei napot dolgozzuk le. A lényeg: a sulink honlapján megnéztem a szüneteket és ki van írva, hogy 12.13 tanítás nélküli munkanap. De ugye szakiskolába járok és 3nap gyakorlat, 2 suli. Na most ez a szombati nap meg gyakorlat lenne. (Külsős vagyok, tehát cégnél tanulok) Holnap kéne mennem?

Amugy egyszer már volt egy ilyen szombati nap, de akkor szólt ofő, hogy gyakszára kell menni. Most nem. Az oktatóm a cégnél azt mondta, hogy attól még kéne mennem, mert csak a tanítási napra vonatkozik. Én abból következtetek, hogy a 25.ei nap, amit holnap dolgoznánk le, az nekünk már téli szünet lesz. Be kéne mennem akkor, vagy nem?



2014. dec. 12. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:

24-ét dolgozzuk le.

A kérdésre a válasz: Valószínűleg be kell menned.

2014. dec. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja. De nekünk jövő hét péntektől téli szünet Január 5.-éig asszem. Szóval alapból se kéne menni, így szerintem nincs mit ledolgoznunk nekünk diákoknak. Múltkor meg szólt az ofim, hogy szombaton be kell menni. Most meg nem..
2014. dec. 12. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!