Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg szégyelnem kell magam...

Tényleg szégyelnem kell magam azért mert harminc évesen megyek főiskolára?

Figyelt kérdés
Több ismerősöm is megjegyezte hogy elég szégyen hogy ilyenkor megyek tanulni
2014. dec. 12. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg inkább büszke lehetsz magadra!
2014. dec. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szégyelljék ők magukat. Mégis mi ezzel a gond? Rengeteg energiával jár munka mellett tanulni, amit inkább meg kell becsülni, ezt tapasztalatból tudom. Vicc, hogy nekem meg éppen olyan tett megjegyzést, aki nem sokkal fiatalabb nálam, de ugyanúgy tovább tanul, csak éppen azért, mert ő nem tud elhelyezkedni a diplomájával...
2014. dec. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én jártam levelezőn egyetemre, volt egy 54 éves csoporttársam, aki ugyanarra a szakra járt, mint a lánya, csak a lány nappalin, apuka levelezőn. (legalább könnyen szerzett nappalis jegyzeteket :-)

Ha nappalira mégy, ott már ki fogsz lógni, ott a legidősebbek is 26-27 évesek első évfolyamon általában. Levelezőn teljes szórás van szinte minden generáció képviselteti magát, a legidősebbek az 50-es éveikben vannak a legfiatalabbak olyanok, akik simán lehetnének nappalisok is, csak inkább dolgoznak hét közben, vagy két rokon szakot csinálnak egyszerre (pl. természettudományin népszerű a földrajz-földtudományi kombó, mert a tárgyak 80%-a ugyanaz, de ugyanígy sok kémia-környezettan, vagy környezettan-környezetmérnök szakot egyszerre végző is van)

2014. dec. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Inkább az a szégyen, hogy nem tudsz írni. Egyetem helyett, lehet inkább általánosba kéne menned gyakorolni a helyesírást.
2014. dec. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bocs de telefonon nem úgy megy az írás mint mondjuk számítógépen, egyébként miért nem tudok írni?
2014. dec. 12. 21:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz nyomoroncokkal :) Én felnézek rád,hogy harminc évesen is tudsz tanulni,van hozzá kitartásod ilyenkor elvileg már nehezebb is új dolgokat befogadni úgyhogy főleg. Nem te leszel az első a világtörténelemben,tanulni sosem késő!
2014. dec. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem is foglalkozok vele, csak arra voltam kíváncsi hogy miből gondolja az illető azt, hogy nem tudok írni?
2014. dec. 13. 06:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Oké, akkor elmondom, de ne utálj érte!


Szerintem arra célzott, hogy a kérdésedben van több helyesírási és vesszőhiba. Pl szégyelnem helyett szégyellnem a helyes alak két L-el.


Az "azért mert harminc" részből hiányzik egy vessző "azért, mert harminc" a helyes, minden tagmondat közé kell vessző, a bevezetőben pedig a két hogy elé is vesszőt kellett volna tenni, a "hogy" elé mindig kerül vessző.

2014. dec. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehetséges, a helyesírással akadtak néha gondjaim
2014. dec. 13. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!