Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt tudnám...

Mennyi idő alatt tudnám megcsinálni? (lent)

Figyelt kérdés
Szakmunkás suliba járok 9.-es vagyok és felszolgáló szakon.És kötelező a nyári gyakorlat és az a kérdésem hogy ez mennyi idő alatt lesz meg? 140óra kell hogy meglegyen csak mert július 17.-én nyaralni megyünk a családdal és már le van foglalva a szállás és nem tudom hogy el tudok e menni mert nem tudom mikor lesz meg a 140óra..valakinek már volt hasonló nyári gyakorlat?? és mikor végzett vele??? ja és ezért pénz is kapunk??(csak mert jövöre külső gyakorlaton leszünk 2 hetente és 12-15ezer ft-ot)és az számít hogy 15 éves vagyok??(mert azt olvastam hogy 18 éven aluliak nem dolgozhatnak 8órába) 15/L

2014. dec. 13. 10:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!