Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jó tanulónak számítok a...

Jó tanulónak számítok a jegyeim alapján? Eddig kitűnő voltam, de most ilyen lesz a félévim. Van okom az elkeseredésre? (lent)

Figyelt kérdés

Matek:4

Irodalom:4 vagy 5, még nem tudom

Nyelvtan:5

Töri:4

Tesi:4

Angol:5

Infó:5

Biosz:5

Föci:3 (talán 4, de nem túl nagy az esélye)

Hittan:5

Kémia:4

Rajz:5

Ének:5


Nyolcadikos vagyok, hatosztályos gimiben.



2014. dec. 17. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, honnan nézzük. 4-5 négyes az nem olyan rossz, de azt írod, eddig kitűnő voltál, ahhoz képest nagyon nem jó, szerintem. Mondjuk nekem eddig a legrosszabb félévim az 3 négyes volt (szintén hatosztályos gimi, és nem, nem vagyok stréber, még csak sokat tanulni sem szoktam) 17L
2014. dec. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

:(

Olyan butának érzem magam. Nekem még ehhez a rossz eredményhez is sokat kell tanulni.

Amúgy irodalomból ötös leszek. Rájöttem, hogy a szünet utánra kell még egy házidoga, ami tuti ötös lesz, szóval ez jó. De még így is szomorú vagyok. :(

2014. dec. 17. 18:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Szomorkodni emiatt (szerintem) nem éri meg, inkább arra fordítsd az energiádat, hogy szünet után elkezdesz tanulni, hogy kijavítsd a jegyeidet, annyira, hogy elégedett legyél :)
2014. dec. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!