Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Volt valaki ELTE-s (vagy...

Volt valaki ELTE-s (vagy másmilyen) emelt matekos felkészítő tanfolyamon? Sokat segített? Hogyan sikerült az emelt érettségi?

Figyelt kérdés

2014. dec. 20. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Én anno annak idején az általam kinézett felsőoktatási intézménybe jártam előkészítőre. Ez péntek délután és szombat egész nap tartott (rengeteg szabadidőm és bulizási időm ment el).

Persze alapból megcsináltam a korábbi évek feladatait.

2014. dec. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszodat!

Matek4you-s felkészítésen volt valaki?:)

2014. dec. 21. 14:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a Treffort felkészítő tanfolyamait tudom ajánlani. Jobb, mint az egyetemi, mert olyan tanárok tartják, akik szintén érettségiztetnek, szóval van fogalmuk arról, hogy mik az elvárások. Az egyetemek előkészítőinél gyakran olyan tanárok tartják az órákat vagy esetleg diákok, akik életükben max. azon a vizsgán jártak, ami a saját érettségijük volt.
2014. dec. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget! de jól látom, hogy szeptemberben kellett volna jelentkezni? :S

az a baj, hogy idén vagyok 12-es, szóval már nincs annyi időm

2014. dec. 22. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!